Cino Safari’de

Cino Safari’de

Onlineanne
Okuyucular
 • Eğitici
 • Eğlenceli
 • Kaliteli
Daha önce Cino Çiftlikte uygulamasını zevkle tanıttığımız Cino Hayvanları Öğreniyor serisinin ikincisi olan Cino Safari’de uygulamasında, bu sefer Cino’yu yabani hayvanları öğrenirken buluyoruz. Bu grupta 8 hayvan yer alıyor: Aslan, fil, devekuşu, zebra, timsah, su aygırı, maymun, zürafa. Cino’ya tıkladığınızda tüm bu hayvanlar hakkında kısa bilgilere sahip olabiliyorsunuz. Onun dışında Hangisinin Yuvası, Hangisinin Sesi, Hangisinin Besini, Ben Kimim, İlişkilendir, Eşleştir, Yapboz gibi bu hayvanları öğretmeye yönelik oyunlar bulunuyor.

Bu uygulama serisinin daha önce de belirttiğimiz gibi Ebeveyn bölümü son derece detaylı kontroller içeriyor. Herşeyden önce bu bölüme çocukların girmesi engellenmiş. Oyunlar Kolay, Orta, Zor olmak üzere üç seviyede oynanabiliyor ve isteğe bağlı olarak oyunun zorluğu otomatik olarak artıyor. Aşamalandırma kontrolünü kapadığınızda oyunlar oynayanın becerisine göre değişmiyor. Ayrıca ayarlarda Sesi açıp kapama, tüm seslendirmeleri kendi sesinizle kayıt etme özellikleri bulunuyor. Cino serisinde bütün oyunları İngilizce olarak da oynamanın mümkün olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Bu uygulamanın kayda değer bir diğer özelliği de Sonuçlar kısmı. Her oyunda oyuncunun ilerlemesi ilerleme çubuğunda görülebildiği gibi ayrıca Sonuçlar kısmında da hangi oyunun ne zaman, hangi seviyede oynandığı, doğru,yanlış bilgileri de rapor halinde tutuluyor. Fakat şu aşamasında çoklu oyuncu bilgisi tutmak mümkün değil, belki ileride olur diye umuyoruz. İlerleme çubuğunun tek kötü tarafı yanlış bildiğinizde en başa dönmesi. Hırslı minikler için biraz moral bozucu olabiliyor 😉 Oyunun ödül mekanizması da seviye atladıkça hayvan etiketleri toplamak ki bu kısım biraz daha neşeli, canlı olsa daha motive edici olabilir. Bu uygulamanın Ücretsiz olarak indirdiğinizde sadece fil ve aslana ulaşabiliyorsunuz. Tam sürümü uygulama içi satın alım olarak 3.59 TLye alabilirsiniz.

Yaş Aralığı: 2-6 yaş Platform: iPad, iPod, iPhone Versiyon: 1.0 Fiyat: Ücretsiz (UİS-3.59TL) 

[/imagetab]
Bizimkiler ne dedi:  Emre (3) Cino serisini seviyor. Safari’yi de seveceğini sanıyorum. ancak uzun süre oynayabildiği bir uygulama değil. Özellikle yanlış yaptığında çabuk motivasyonu kayboluyor ve de oyunu bir noktadan sonra sıkıcı bulmaya başlıyor.
Son sözümüz: Bu uygulamayı da bu serinin diğer uygulaması gibi gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.2 Yorum

 1. Merhaba,

  Tüm yorum ve değerlendirmeleriniz için teşekkürler!

  Etiket toplama kısmı ile ilgili çalışıyoruz. Çok yakında Cino Ormanda ile yaptıklarımızı paylaşıyor olacağız 🙂

  Sevgiler,
  Burcin Tuglular

  • rica ederiz. Yeni uygulamalarınızı dörtgözle bekliyoruz.

Pin It on Pinterest

Share This