TinyHands What’s my pair 1 Ücretsiz

TinyHands What’s my pair 1

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
Bu uygulma aslında bir eşleştirme uygulamaları dizisinin ilki.  Bu uygulamada kartlar kapalı değil. Bu sayede küçük çocuklar çeşitli kavramları gösteren kartları eşleştirebiliyor. Bu uygulamayı Ücretsiz olarak indirdiğinizde renkler için balonlar, yüz ifadeleri ve oyuncak silüetleri kartlarına erişebiliyorsunuz. Bu uygulamalar en basit zorluk derecesinde. Uygulama içi satın alımla oyuna devam etmek isterseniz zorlaşarak devam eden 3 ayrı zorluk derecesinde 9 kart seti daha bulunuyor. Bunlar geometrik şekiller (simetri, perspektif), sayılar (deniz hayvanları), meyveler (renk), sebzeler (sayma), kıyafetler (simetri), çiftlik hayvanını bul, resmi tamamla, resimdeki ayrıntıyı bul kartları. Bu kartların hepsini 5.49 TLye satın alabiliyorsunuz. Çeşitlilik açısından çok seçeneğe sahip bu uygulamada doğru eşleştirince yıldız efektleri bir bölümdeki tüm kartları doğru eşleştirince balonlar kazanıyorsunuz. Ses ve müzik açma kapama kontrolleri ve erişimi zorlaştırılmış ebeveyn bölümleri de bulunuyor. Bu uygulamanın devamı olarak yeni piyasaya sürülen Toddlers and Preschool kids Pairs matching learning games 2 uygulamasında ise saklanan hayvanlar (ayrıntı), mutfak eşyaları (gruplama), hayvanlar (desen ) kartları ücretsiz gelirken mantık, boyut, renk, miktar geliştirmeye yönelik diğer 9 kart grubu ise Ücretli. Bu tür oyunlarda çocuğunuzun ilerleme raporunu görebilmeyi, dolayısıyla çoklu kullanıcı özelliği olmasını, ödül mekanizmalarının daha çekici olmasını dilerdik.

Yaş Aralığı: 2-4 yaş Platform: iPad Versiyon: 1.1 Fiyat: Ücretsiz (UİS-)

[/imagetab]
Bizimkiler ne dedi:  Bu uygulama tam Emre (3) için. bu tür uygulamalar aaslın daseverek başlıyoruz ama sıkılmamız çabuk oluyor. Tek başına olduğunda tercih etmediği uygulamalardan, ancak beraber yapınca motivasyonu devam ediyor.
Son sözümüz:  Ücretsiz uygulamaları indirmenizi tavsiye ediyoruz.
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 

Toddlers and preschool kids Pairs matching learning games 2Pin It on Pinterest

Share This