Build&Play 3D 3,59 TL

Build&Play 3D

Onlineanne
  • Eğlenceli
  • Eğitici
  • Kaliteli
3-5 yaş arası çocuklarınız için birbirinden eğlenceli uygulamalarla karşınızdayız. Build&Play 3D isimli uygulamalar, çocukların ilgi duyduğu helikopter, denizaltı, uçaklar, trenler, robotlar ve daha pek çok objenin üç boyutlu modellemesinin yapıldığı uygulamalardan oluşuyor. Biz burada Buil&Play 3D Rockets, Helicopters, Submarines and More uygulamasına daha yakından baktık. Toplam 12 adet objeden birini seçerek başladığınız uygulamada dağınık gelen parçaların hepsini tek tek adeta bir üç boyutlu modelleme yaparmışcasına yerine yerleştirmek gerekiyor. Çocuklar için işi biraz daha kolaylaştırmak üzere model elinizdeki parça için kendini döndürüyor, yani bir bakıma yerini belirtiyor. Dilerseniz kendiniz de eksik kalan yerleri görebilmek için objeyi döndürebiliyorsunuz. Tüm parçaları doğru yerleştirerek modeli tamamladığınızda ise, obje her ne ise ona uygun ortamda hareket etmeye başlıyor. Kamyon inşaat alanında ilerliyor, denizaltı okyanusun altında, roket uzaya gidiyor gibi. Hitap edilen yaş aralığı itibariyle bu yeterli gibi görünse de, daha büyük çocukların ilgisini çekmek için, oynama kısmında interaktivite iyi olurdu diye düşünüyoruz.

Yaş Aralığı: 3-5 yaş Platform: iPad, iPhone, iPod, Android(Uçak, Tren versiyonu) Versiyon: 1.1 Fiyat: 3,59 TL

Son sözümüz: Küçük çocuklar için sevimli bir uygulama, denenebilir. Uygulama geliştiricinin diğer uygulamalarının videolarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Build&Play 3D Rockets, Helicopters, Submarines

Build&Play 3D Planes Special Edition

Build&Planes 3D Planes, Trains, Robots

Sort&Stack

Shape Sorter

Cuddle Puzzle

Kids’ First Cube Puzzle

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This