Pettson’s Inventions-2 Hediye Uygulama

Pettson’s Inventions-2 Hediye Uygulama

Okuyucular

Filimundus isimli uygulama geliştiricinin Pettson’s Inventions-2 isimli uygulamasını hediye ediyoruz.

Sven Nordqvist’in Pettson&Findus isimli kitaplarından esinlenerek hazırlanmış bu uygulama serisi gerçekten çok başarılı ve bizden tam puan aldı.

Pettson’s Inventions 1 ve 2 nin birleşimi olan Deluxe uygulamasının tarafımızdan yapılan incelemesine ulaşmak için buraya basabilirsiniz.

Petterson’un verdiği direktiflerle, kitaplarında bulunan tüm karakterler için müthiş icatlar yapacaksınız. Hem çocuklarınızın hem de siz ebeveynlerinin çok seveceğini düşündüğümüz bu uygulamayı kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit:

1. Onlineanne Facebook sayfasını beğenin.

2. Bu yazının altına yorum bırakın.

Pazartesi günü Random.org ile yapacağımız çekilişle 5 kişiye kodlarını ulaştıracağız.

Uygulama, iOS 5.0 ve sonraki sürümleri destekleyen cihazlarda ve Android cihazlarda çalışmaktadır. Ancak hediye ettiğimiz kodlar, Android App Store’da böyle bir uygulama olmadığı için, malesef yalnızca iOS cihazlar için geçerlidir.

Daha önce promo kod kullanmadıysanız, kazananlara nasıl kullanacağınızı anlatan açıklayıcı bilgiyi kodlarıyla birlikte göndereceğiz.

Son bir hatırlatma daha: Eğer henüz haberiniz olmadıysa, aynı serinin türkçe kitapları HepsiBurada.com tarafından Blogcu Anne’nin aracılığıyla hediye ediliyor.

Android’ler için Google Play Store’a ulaşmak isterseniz aşağıdaki düğmeye basabilirsiniz.



14 Yorum

 1. Kitap serileri harika, applikasyonlar cok eglenceli. Ustelik de inanilmaz zeka gelistiriyor.

  • Aynen. Uygulamalar da kitapları gibi sıcacık, sevimli ve orjinal. Biz de ciddi bir Pettson&Findus hayranıyız. Kitapları, cd leri ve uygulamalarını çok seviyoruz. Bir de burada pazar sabahları tv de gösteriliyor, çok keyifli..

   • Keşte türkiyede de çizgi filmleri olsa. Lidya bayılırdı. Bu arada ben de bu ay NG KIDS için delıxe versiyonu yazdım. Sadece annelerin tanımsı yetmez. Çocuklar da tanısın 🙂

    • Takipteyiz 🙂

 2. Çok merak ettim nasıl diye Petson serisi ile ilgili Türkiye’de yayınlanan tüm kitaplarımız var uygulama için heyecanlıyım:)

 3. Merakla bekliyorum!

 4. Blogcuanne tarafindan kitaplari ogrendim oyunu oldugunu da sizden ogreniyorum. Eminim kitaplari kadar guzeldir oyunu da.

 5. eminim çok eğlencelidir..

 6. Güzel bir hediye, herkese bol şans.

 7. Biz sizi daha öncelerden beğenmiştik 🙂
  Uygulama güzele benziyor. Herkese bol şans.
  Size de teşekkür ederiz.

 8. Sansimizi deneyelim 🙂

 9. Kazananlar belli oldu. Sevgili Meryem, Senem P., Sibel Sağlam, Öyle Sine, ve Ümit. Sizlere kodlarınızı mail yoluyla ulaştırıyoruz.
  Unutmadan bu hafta başka uygulamalar da hediye edeceğiz. Takipte kalın..

 10. Sans 🙂

 11. Uygulamayı çok beğendik . Teşekkür ederiz. Diğer versiyonlarını da indirime girince almayı düşünüyoruz.

Pin It on Pinterest

Share This