Sarı Yıldız

Sarı Yıldız

Onlineanne
Okuyucular
 • Eğitici
 • Eğlenceli
 • Kaliteli
İşte minikler için Türkçe bir kitap, üstelik Ücretsiz. Sarı Yıldız’la renklere doğru renkli bir yolculuk diyebiliriz bu interaktif kitap için. Basit, anlaşılır, oldukça sevimli grafiklere sahip bu uygulamada, az da olsa interaktif öğeler de bulunuyor. Seslendirmesi güzel. Ancak seslendirmede kelimelerin işaretlenmesi, müzik/ses kontrolleri, sosyal medya buttonların ulaşımın engellenmesi, Kendim okurum/Bana Oku seçenekleri gibi önem verdiğimiz özelliklerin hiçbiri maalesef henüz  bu uygulamada bulunmuyor. Ama bir sonraki sürümünde bekliyoruz 🙂 Bu serinin diğer interaktif kitap uygulaması ise  Kırmızı Zıp Zıp.

Yaş Aralığı: 2-4 yaş Platform: iPad Versiyon: 1.0 Fiyat: 3,59

[/imagetab]
Bizimkiler ne dedi:  Emre (3) bir yıldızsever olduğu için merakla bu uygulamanın başına oturdu ve sevdiğini söyleyebilirim
Son sözümüz: Aslında özellikle  Türkçe kitap arayanlara tavsiye edebiliriz ancak şu anki haliyle fiyatının yüksek olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.2 Yorum

 1. Merhaba,

  Öncelikle yapıcı eleştirileriniz için size çok teşekkür ederim. Ben yukarıda incelemesini yapmış olduğunuz, Sarı Yıldız isimli okul öncesi hikayesinin yazarı ve geliştiricisiyim. Türkiye’de interaktif yayıncılığa geçişin ilk evrelerinde olduğumuzdan, sizler gibi, uygulama geliştiricilere yol göstericilerin olması çok güzel bir şey.

  Çok ama çok teşekkür ederim.
  İyi Günler

  • Merhaba sizinle tanıştığımıza sevindik. Mail yoluyla sizinle iletişime geçeceğiz. İyi günler

Pin It on Pinterest

Share This