Güzel Masallar HD 5,49 TL

Güzel Masallar HD

Onlineanne
  • Kaliteli
  • Eğlenceli
  • Eğitici
Küçük yaştaki çocuklarınız için ideal bir masal uygulaması. Çocuğun bilinç altına büyücüler, korkular empoze etmemeye özen gösterilerek hazırlanmış masalların seslendirmesi çok güzel, grafikleri oldukça kaliteli. İçerisinde 7 adet masal bulunuyor. Özellikle seyahatteyken yanınıza masal cd’si alamayacağınız durumlar için ideal. Uygulamada herhangi bir interaktivite bulunmuyor, yalnızca Oynat(Play)/Dondur(Pause)/Durdur(Stop) düğmeleriyle masalı kumanda edebiliyor ve sesi ayarlayabiliyorsunuz. Küçük yaştaki çocuklarınızı tabletle tanıştırmayı düşünüyorsanız, onların yaşına uygun içeriğe sahip bir uygulama.

Yaş Aralığı: 2-4 yaş Platform: iOS 6 ve sonrası cihazlar Versiyon: 1.0 Fiyat: 5,49 TL

Bizimkiler ne dedi: Kuzey(5), genellikle bu tür uygulamalardan çok hoşlanmıyor. Yaşı itibariyle kendisinin de dahil olabildiği hikayeleri, interaktiviteyi seviyor. E-kitap olarak tasarlanmış olan uygulamaları tercih etse de, burada da bir masalı sonuna kadar dinlemeyi başardı. Bunun güzel anlatımından kaynaklandığını düşünüyorum.
Son sözümüz: Fiyatını benzer uygulamalar içerisinde biraz fazla bulsak da, cd lerle karşılaştırıldığında mantıklı kalıyor. Ayrıca içinde hiç reklam olmaması ve içeriği nedeniyle küçük yaştaki çocuklarınızı tabletle tanıştırmak için güvenli bir uygulama.  
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This