Toonia Card Creator 1,79 TL

Toonia Card Creator

Onlineanne
  • Kaliteli
  • Eğlenceli
  • Eğitici
Yılbaşının yaklaştığı tam da bu zamanlarda çocuklarınız için çok işe yarayacak bir uygulama. Çocuklarınız bu uygulamayla, kendi yaratıcılıklarını kullanarak kendi yılbaşı tebrik kartlarını oluşturabilecekler. Uygulamanın doğum günleri ve diğer tebrik kartları için ayrı bir bölümü var ve bu bölüme uygulama içinden satın alarak ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın içinde yer alan figürler, dekor, arka plan objeleri ve renk seçimi ayrı ayrı kontrol edilerek yapılabiliyor. Pek çok farklı kartın düzenlenmesi mümkün olabiliyor böylece. Aşağıdaki ekran örneklerinde Kuzey’in(5) dedesi için hazırladığı yılbaşı tebrik kartının örneği var. Dilerseniz çocuğunuzun hazırladığı kartın çıktısını alabilir veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz, tabii ebeveyn kontrollü düğmeleri kullanarak. El yazısıyla imza atmak bile mümkün. Bu uygulamada bize keşke olsaydı dedirten tek özellik, dışarıdan bir obje/fotoğraf ekleme özelliğinin olmaması. Böylelikle çok daha kişisel kartlar hazırlamak mümkün olabilirdi.

Yaş Aralığı: 5-8 yaş Platform: iOS 5.1 ve sonrası cihazlar Versiyon: 1.0.1 Fiyat: 5,49 TL

[/imagetab]
Bizimkiler ne dedi: Kuzey(5), bu uygulamayı çok beğendi. Bakalım siz de onun dedesi için hazırladığı kartı beğenecek misiniz?
Son sözümüz: Eğlenceli, güvenli, yaratıcılığı artıran ve işe yarayan bir uygulama 😉 tavsiye ederiz.
Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This