Henri Le Worm 5,49 TL

Henri Le Worm

Onlineanne
  • Kaliteli
  • Eğlenceli
  • Eğitici
Ünlü ingiliz aktör Simon Pegg’in seslendirmesiyle ve yine İngilitere’nin ünlü Fransız şefi Raymond Blanc’ın çocuklar için oluşturduğu sağlıklı tarifleriyle oluşturulmuş, bir hikaye ve yemek interaktif kitap uygulamasını sizlerle tanıştırmak istiyoruz bugün.

Uygulamanın hikaye kısmında, Fransız aksanlı usta bir şef olan solucan Henri’nin daha önce 8 kez kazandığı yemek yarışmasına katılmak üzereyken yemek tariflerini kitabını çalan bir balık yemi solucanla yaşadıkları macera anlatılıyor. Tüm bu hikaye içerisinde aynı zamanda sebzeler, meyveler, bahçedeki canlılarla ilgili bilgiler tam dozunda veriliyor. Texas aksanlı örümcek Lou The Spider’dan, biraz peltek ama zeki Sebastian The Slug’a kadar kitaptaki karakterlerin her biri birbirinden başarılı. Bu arada Raymond Blanc’ın da çocuklar için oluşturduğu yaklaşık 10 adet tarifi de bulunuyor.

Müzikleri, grafikleri detaylar harika. Bu tür uygulamalar bize bu işi sevdiriyor desek yerinde. İnteraktivitesi tam dozunda. Daha iyi olacağına inandığımız tek konu, uygulamanın perfomansı. Yanlış anlamayın büyük bir performans düşüklüğü yok, yalnızca grafikler, seslendirme, müzikler dolu dolu bir uygulama olduğu ve bizlerin bu teknolojik aletlerde sabır süresi saniyenin onda biri olduğu için, bir iki saniyelik süre bizim dikkatimizi çekti. Sonraki sürümlerde daha iyi olacağına eminiz.

Yaş Aralığı: 4-8 yaş Platform: iOS 6.0 ve sonrası cihazlar Versiyon: 1.2 Fiyat: 5,49 TL

[/imagetab]
Son sözümüz: Fiyatını hakeden, çok ince detaylarla kurgulanmış, sanatsal ve dolu dolu bir uygulama. Kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This