Yılbaşında Android için Ücretsiz Çocuk Uygulamaları

Yılbaşında Android için Ücretsiz Çocuk Uygulamaları

Herkesi bir yılbaşı telaşı almışken, biz de Android kullanıcıları için en iyi yılbaşı temalı ücretsiz çocuk uygulamalarını bulduk.

Santa Rockstar

SantaRockstarNoel Baba’yı hiç böyle görmemişsinizdir. Bu uygulama yaşı daha büyük, bir taraftan rock müziği seven ama Noel Baba’ya da inanmayı bırakmamış çocuklarınız için. En sevilen ve bilindik Noel şarkılarını rock versiyonuyla çalmayı sağlıyor. Tabii karakterlerin Noel Baba, Rudolph The Rock Lord, The Gingerbread Guitar Legend gibi müzik gruplarından oluştuğunu da söylemeden geçemeyeceğiz.

Uygulamada elde edilen puanların Facebook üzerinden paylaşılması opsiyonu bulunuyor. Ebeveynlere bu özelliği tekrar hatırlatmak isteriz.

 

 

Cut The Rope: Holiday Gift
Cuttheropeholidaygiftsİlk kez Om-Nom bu yılbaşı sezonunda, hediyelerini Android severlerle paylaşıyor. Bu uygulamayı bilmeyen yoktur herhalde, ancak yine de kısaca özetlersek, fizik kurallarını farketmeden de olsa uyguladığınız bu uygulamada, sevimli karakter Om-Nom’un yılbaşı hediyelerine ulaşmasına yardımcı oluyorsunuz.

 

 

 

Toddler Christmas:
toddlersxmas

Küçük Android kullanıcılarına yılın bu zamanıyla ilgili hoşça vakit geçirtmek için hazırlanmış bir uygulama. Arayüzde yeralan yılbaşı ve Noel resimlerine basınca, ismini söyleyen ve kısa bir animasyon eşliğinde müzik çalan basit bir uygulama. Yılın bu sezonunun ünlü karakterlerini küçüklere öğretmek için ideal.

 

 

 

Kids Connect the Dots Xmas:

kidsconnectdotsxmasTamamen yılbaşı içeriğiyle oluşturulmuş bir noktaları birleştirme oyunu. İsterseniz harflerle, isterseniz sayılarla noktaların isimlerini uyarlayabilirsiniz. Hem harflerin hem sayıların öğrenilmesine yardımcı bu uygulamada, şekil tamamlandıktan sonra Play tuşuna basılınca içi renkli bir imaj olarak karşınıza çıkıyor.Pin It on Pinterest

Share This