2013’ün En Popüler Oyunları

2013’ün En Popüler Oyunları

Akıllı telefon/tablet sahibi olan pek çoğunuzun bu oyunları bildiğinizi biliyoruz, haydi itiraf edin. Evet, evet biliyoruz, “çocuk istedi de ondan indirmiştiniz” 🙂

Belki arada kaçırdıklarınız vardır diye, 2013’ün sonuna gelmişken bu yılın en popüler olmuş mobil uygulamalarına birkez daha bakmak istedik.

Bu liste, Apple ve Android markette tüm dünyada 2013 yılında en yüksek indirilme oranlarına sahip olan ve bağımlılık yaratma potansiyelini barındıran uygulamalardan oluşuyor. Ya da bir diğer deyişle, 2013’te bu sektörde en çok para kazanan şirketler de diyebiliriz.
Bu uygulamaların içinde reklamlar bulunabiliyor ve üçüncü parti uygulamalara, sosyal medyaya ve internete erişim kontrollü sağlanamayabiliyor.

Küçük çocuklarınız için %100 güvenli ve eğitici uygulamalar sınıfına girmediklerini hatırlatmak istiyoruz. Bu tür uygulamaların en iyilerini yani Onlineanne’nin Oscar yıldızlarını görmek istiyorsanız yarını bekleyin 😉

ÜCRETLİ UYGULAMALAR
Minecraft – Pocket Edition:

Minecraft, Duymayan kalmış mıdır acaba? Amerika, İngiltere başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde birinci sırada yer alan Minecraft sadece çocukları her yaştan insanı etkisi altına aldı. Temel olarak Lego mantığıyla yaratılan size özel bir dünyada çeşitli maceraların istenirse birden çok oyuncu ile de yaşanabildiği bir oyun. iOS ve Android uyumlu, 12,99 TL.

Angry Birds Star WarsKendi sektörünü yaratan bu uygulama da iOS ve Android uyumlu, 5,49 TL

Temple Run:OzKoşma/kovalama oyunlarının en popüler olanlarından bir tanesi. iOS ve Android uyumlu, 3,59TL. Ücretsiz versiyonu UİS içeriyor.

Grand Theft AutoiOS ve Android uyumlu, 8,99 TL

Wreck-It RalphiOS ve Android uyumlu, 1,99 TL

ÜCRETSİZ UYGULAMALAR (içinde UİS opsiyonları barındırıyor)

Candy Crush SagaOynamayan kaldı mı? (bizden başka) Uzun lafa gerek yok. Herkesi avucu içine alabilen bir uygulama. Tek birşey eklemek istiyoruz, arkadaşlar lütfen artık Facebook’tan Candy Crush oyun davetleri göndermeyin. Bağımlısı olmak istemiyoruz. 🙂 iOS ve Android uyumlu, ücretsiz, UİS bulunuyor

Clash of ClansiOS ve Android uyumlu, ücretsiz

Hay DayiOS ve Android uyumlu, ücretsiz

Despicable Me: Minion RushiOS ve Android uyumlu, ücretsiz

Dragon CityiOS ve Android uyumlu

Subway SurfersiOS ve Android uyumlu

The Sims FreePlayiOS ve Android uyumluPin It on Pinterest

Share This