Birlikten kuvvet doğar

Birlikten kuvvet doğar

“Birlikten kuvvet doğar” diye boşuna dememişler 🙂  23.Aralık 1013 Pazartesi günü 40’ı aşkın blogger ile beraber çocuk istismarı konusunda çocuklarımıza öğretebileceklerimiz konusunda ortak bir yayın gerçekleştirdik. Bu ortak yayına katılan herkes #OLAile15dakika hashtag’ini kullanarak bu konuya dikkat  çekti.

Bu ortak yayın fikrini bize öneren Blogcu Anne Elif Doğan ve bizimle ortak yayın konusunda tecrübesini paylaşan ve yardımlarını esirgemeyen İrem Afşin başta olmak üzere bugüne kadar bu konuyu duyurmamıza yardım eden herkese duyarlılığı ve desteği için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.

Bu konuyla ilgili olarak bize sitelerinde, bloglarında, gazete köşelerinde yer verenlere, sosyal medyada desteğini bizlerden esirgemeyen herkese, mailleri ile yanımızda duranlara, yakın çevresi ile paylaşanlara, okullarında bu konuda çalışma başlatmak için harekete geçenlere, olumlu/olumsuz görüşlerini bildiren herkese de ayrıca teşekkürlerimizi yolluyoruz. Bundan sonra da ortak yayına katılmak için  bize bir mail atmanız yeterli. Ne kadar çok kişiye ulaşırsak, ne kadar çok bu konuyu gündemde tutabilirsek o kadar iyi diye düşünüyoruz.

Sevgilerimizle…Pin It on Pinterest

Share This