Starring You Books Ücretsiz

Starring You Books

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli

Bu kitap uygulamasına gerçekten bayılacaksınız çünkü kitapların baş kahramanı çocuğunuz, arkadaşı ya da siz olabilirsiniz. Birbirinden güzel hikayeler, grafikler, animasyonlar bulunuyor ve de karakterler yerine kendi çocuğunuzu  koyabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak indirdiğinizde elinizde bir örnek kitabınız oluyor. Çocuklar pizzacı kılığında kendilerini pizza yaparken görmeye bayılıyorlar. İsterseniz ayda 10 TL ödeyerek tüm kitaplara ulaşabilirsiniz. ücretli kitaplar arasında çok güzel bir prenses kitabı ve daha pek çoğu yer alıyor. Bu uygulama ile kitap sevmeyen her çocuğa kitap sevdirmek mümkün. Ancak kusurları var: hikayeler çok güzel animasyonlu ancak interaktif değil, kelimelerin işaretlenmesi özelliği, seslendirme özelliği, ses kontrolleri yok. Kamera ile istediğiniz kişinin resmini çekebildiğiniz ve de hikayeye ona göre ismi ile değiştirme özelliği nedeni ile bizden bir sürü yıldızı kaptı doğrusu 🙂 Saydığımız nedenlerden 5 yıldız alamadı ama yine de öneriyoruz.

Yaş Aralığı: 3+ yaş Platform:iPad Versiyon: 2.1.3 Fiyat: Ücretsiz (UİS)

[/imagetab]

Bizimkiler ne dedi: Bizim üç çocuk bu uygulamanın başına beraberce oturup çok güzel vakit geçiriyorlar. Sırayla karakter seçiyorlar ve birbirlerine okuyorlar. Emre (3) okuyormuş gibi anlatıyor. Bu uygulama bizim ilk göz ağrımız. İlk önce Jib Jab Jr Books olarak satıştaydı ancak TR’da satışı yoktu. Yazın kuzenlerimin çocuklarıyla da kışın arkadaşlarımın çocuklarına da “bakın size ne göstereceğim” modunda en sevdiğimiz uygulama. Ayrıca çocukların süper görüntülerini kullanarak yaşgünü süsleri yapmışlığımız var. Uzun lafın kısası, biz ailecek bu uygulamaya bayılıyoruz.

Son sözümüz: Tavsiye ediyoruz.

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This