La Luna: The Story Project 3,59 TL

La Luna: The Story Project

Onlineanne
  • Kaliteli
  • Eğlenceli
  • Eğitici
Nefis bir kitap, muhteşem bir kısa animasyon filmi, birinci sınıf bir uygulama! Evet, Disney&Pixar işbirliğinden çıkan La Luna uygulaması bu övgülerin hepsini hakediyor. Aslında bu bir interaktif kısa animasyon uygulaması diyebiliriz. Bir kısa animasyon filmini nasıl oluşturduklarını, karakterlerin eskizlerden başlayarak tek tek hangi aşamalardan geçtiği, hikayenin akışı, modellemeleri gibi prodüksiyonun neredeyse her adımını görebileceğiniz bir uygulama. Ben bununla hikaye anlatma uygulaması ararken karşılaştım. Uygulamanın içinde bulunan kitap bölümü kelimelerin işaretlenmesi özelliğinin yanında çok temel interaktiviteyi içinde barındırıyor. Yalnız kısa animasyon filmi o kadar başarılı ki kitap kısmına geçmek biraz vaktimizi aldı. Bir de söylemeden geçemeyeceğim, prodüksiyonun kalitesinin yanında bu uygulamayı bu kadar güzel yapan esasında anlatılan hikaye. O kadar naif ve sevimli aktarılmış ki sevmemezlik edemiyorsunuz. Bu arada kısa animasyon film dalında Academy Ödüllerine aday gösterildiğini söylemiş miydim?

Yaş Aralığı: 2-8 yaş Platform: iOS 6 ve sonrası Versiyon: 1.2 Fiyat: 3.59 TL

[/imagetab]

Bizimkiler ne dedi: Kuzey’in (5) çok sevdiği bir uygulama. Defalarca bakmaktan sıkılmadığı gibi, tek tek herkesi yanına oturtup tekrar tekrar göstermeye bayılıyor.  4 aydan fazla zamandır elimizde olan bu uygulamadan hala hiç bıkmadı.

Son sözümüz: Kaçırmayın deriz.

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.2 Yorum

  1. Huu, ben Turkiye’den bu uygulamaya ulasamiyorum :((

Pin It on Pinterest

Share This