My Story- Book Maker for Kids | ONLINEANNE
My Story- Book Maker for Kids 6,99 TL

My Story- Book Maker for Kids

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
Bu bir kitap yapma uygulaması. Çocuklarınızla kitaplar hazırlamak ve okumak için birebir. Bu uygulamayı kullanarak hikayeler yazabilir, kendi fotoğraflarınızı ya da uygulamada bulunan karakterleri kullanabilir, ses kaydı yapabilirsiniz. Sadece çocuklar değil herkes çok amaçlı olarak bu uygulamayla kitaplar hazırlayabilir. Tarif kitabı hazırlamaktan, foto albüm yapmaya kadar çok değişik kullanımı olabilecek bir uygulama. Ayrıca diğer kitap hazırlama uygulamalarından ayrılan çok güzel özellikleri var:

1. Farklı kullanıcılar kendi kitaplarını yaratıp kitaplarını kendi hesaplarında tutabiliyorlar. 2. Paylaşım seçenekleri çok güzel. İster e-kitap olarak linkini yollayın, ister i-books’da açın, ister indirin bilgisayarınızda kullanın.Kitabınızı e-pub formatında paylaşabiliyorsunuz. Kalitesi çok güzel. 3. Öğretmenlere sınıfta öğrencilerinin ilerlemesini görebilmeleri için de imkanlar sunulmuş. 4. Çeşitli etiket ekleme, resim yapma, kalem seçenekleri, ebeveyn bölümüne, paylaşım düğmelerine kısıtlı erişim gibi özellikler de mevcut.

Hazırladığınız kitaplar websitesinde tutulduğu için senkronizayon (sync) olayı var, sanki biraz uzun sürüyor. Herşey hemen olsun istiyoruz ya o yüzden. PDF olarak kaydedemiyorsunuz, kitaplarınız sadece tek bir formatta hazırlayabiliyorsunuz. Fotoğrafları eklerken bazen zorluk oluyor. Sadece bize mi özel emin değiliz. Renk seçeneklerini zayıf bulduğumuzu, yazı, font seçeneklerinin çok sınırlı oluşunu, ayrıca Geri Al tuşunun olmayışını, silginin güzel çalışmıyor olmasını beğenmedik doğrusu. Fiyatı pahallı gibi görünse de çoğu kitap yapma uygulamaları ile benzer denilebilir. Diğerlerini de sırasıyla incelemeye devam edeceğiz.

Yaş Aralığı: 2+yaş Platform: iPad Versiyon: 2.1.3 Fiyat: 6.99 TL

[/imagetab]

Bizimkiler ne dedi: Bizimkiler için farklı farklı kitap hazırlama uygulamaları denemeye devam ediyoruz. en sonunda size hayalimizdekini söyleyeceğiz 😉 Bu güzel bir uygulama, ancak pahallı.

Son sözümüz: Bütün bu özellikleri para vermeye değer diyorsanız tavsiye ediyoruz. Yok basit birşey arıyorum, iki resim iki yazı, para da ödemeyeyim diyenlere Picture Book, para mühim değil daha iyisi diyenler içinse Book Creator.


Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This