OXY Meet Animals 1,79 TL

OXY Meet Animals

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
Yapboz seven çocuklar için sevimli hayvanlardan oluşan yeni bir uygulamamız var. Bu uygulamada dağınık hayvan parçalarını ister 4 parçalı yapboz isterseniz de 3 parçalı kaydırma oyunu şeklinde iki farklı oyun seçeneğinden birini kullanarak birleştireceksiniz. Sevimli grafikleri ve basit arayüzü olan bu uygulamada hayvan parçalarını birleştirince karşınıza o hayvanın tamamlanmış resmi ile birlikte hayvan ismi yazılı olarak geliyor. 6 dil seçeneği, arka plan müzik açma kapama özelliği bulunuyor. Ebeveynler için  ve biz kimiz gibi bölümler mevcut ancak buraya erişim kısıtlı değil. Hayvan isminin yazılı olmasına rağmen hayvan isim ve seslendirme de olsa  gerçekten çok iyi olurmuş. İleriki versiyonlarda seslendirmeye ek olarak eklenmesini ümit ettiğimiz özellikler hayvan seçeneklerinin artması, oyunun seviyelere göre oynanmasının sağlanması.  Bu tip yapboz seven çocuklar için  başka alternatiflere daha önce burada yer vermiştik: Minti Kids Animals (3,59 TL), Herd Absurd (5,49 TL) ve orada da belirttiğimiz gibi bu tür oyunlarda olmasını dilediğimiz özellikler şunlar : Daha gelişmiş bir ödül mekanizması, ebeveynlere takip ortamı, bağlantılı olarak çoklu kullanıcıya olanağı, oyunu aşamalandırma, opsiyonel oyunlar eklemehale getirme vb.  Bu özelliklerle hayvanları ismiyle tanıma, seslerini öğrenme, farklılıkları ayırdetme, benzerlikleri eşleştirme, yönerge takip etme gibi önemli becerilerin geliştirmesini sağlanabilir. Bu tür eklemelerle, hayvan resimlerinin flash card olarak da kullanılması vs gibi seçenekler uygulamayı öğretmenler tarafından kullanılacak hale de getirebilir, özellikle özel eğitim için.  
Yaş Aralığı: 2-4 yaş Platform: iPad Versiyon: 1.1 Fiyat: 1.79 TL
oxymeet (6)
oxymeet (2)
oxymeet (8)
oxymeet (9)
oxymeet (10)
oxymeet (11)
oxymeet (12)
oxymeet
oxymeet (14)
oxymeet (3)
oxymeet (4)
oxymeet (5)

Bizimkiler ne dedi: Emre (3) bu tür uygulamaları seviyor ancak bugüne kadar diğer örnekleri de yaptığı için artık sıkılmış durumda. Yoksa bu yaş grubu için güzel bir uygulama.

 

Son sözümüz: Bu tür oyunlar arıyorsanız, daha basit ve de uygun fiyatlı olsun diyorsanız bu uygulama size göre.

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This