Kids’ Piano Game 1-2 3,59 TL

Kids’ Piano Game 1-2

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
Çocuğunuzla beraber  oyun oynamaya ne dersiniz ya da renkleri kullanarak piyanoda şarkı çalmaya? Bu uygulamada iki farklı oyun bulunuyor. Oyunu 1, 2 ya da  3 kişi oynamak mümkün. Miktar, büyüklük, eşleştirme, pozisyon gibi kavramlara ilişkin sorular tek tek geliyor ve de soruyu doğru bilen oyuncunun piyonu piyano tuşları üzerinde ilerliyor. Piyano bölümünde ise Mary Had a Little Lamb, Old Macdonald Had a Farm, Twinkle Twinkle Little Star gibi bilinen pek çok çocuk şarkısını renklere göre çalabiliyorsunuz ve renkli balonları patlatabiliyorsunuz. Bu uygulama serisinin daha büyük (7-8) çocuklar içinse çarpma ve bölme sorularını içeren Kid Piano Game 2 uygulaması bulunuyor. Aynı şekilde 3 oyuncuya kadar  beraber oynanabiliyor ve fiyatı 1.79 TL.

 Yaş Aralığı: 5-6 yaş Platform: iPad Versiyon: 1.0 Fiyat: 3.59 TL

Bizimkiler ne dedi: İkiz çocuklar için ideal 🙂 Ama bizim ikizler daha denemedi. Tek çocuk için de karşılıklı oynamaya imkan tanıdığı için çok beğendik. Emre (3) bayağı hoşlandı ama sorularda zorlandığı oldu. Şarkı kısmında balon patlatmayı çok sevdi. (Gayet amaçsız bir eğlence ama ne yapalım :-))

Son sözümüz: Beraber oynanabilen nadir oyunlardan. Tavsiye ediyoruz.

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This