Sorting for Early Science 3,59 TL

Sorting for Early Science

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
2 yaş üstü meraklı miniklerinize güvenle verebileceğiniz eğitici bir oyun. Çevresinde gördüğü eşyaları, hayvanları, yiyecekleri eşlemeye ve gruplamaya yönelik bu oyun, İngiltere ve Amerika ulusal eğitim müfredatına uygun hazırlanmış. Toplam 6 ana başlıkta yapılabilecek egzersizler sonucunda verilen doğru ve yanlış cevapları ‘Sonuçlar’ kısmında görebiliyorsunuz. Ayrıca verilen cevapların doğru veya yanlış olduğunu da anında görebiliyorsunuz, isterseniz kontrol etme imkanınız mevcut. Hayvanlar mı Bitkiler mi, Meyve mi Sebze mi, Canlı mı Cansız mı gibi başlıklar mevcut. Aslında ingilizce öğrenmek için de oldukça ideal bir oyun, çünkü her basılan objenin ismi de üstelik ingiliz aksanıyla duyulabiliyor. Uzun zamandır elimize ingiliz ingilizcesi kullanan bir uygulama geçmemişti özellikle Henri Le Worm‘dan sonra. Tabii bir de ispanyolcası var tercih ederseniz. Keşke olsaydı dediğimiz konu birden çok çocuğun kaydını tutabilme imkanının olması. Böylece sınıf kullanımının daha kolay olacağını düşünüyoruz.

Yaş Aralığı: 2-4 yaş Platform: iOS5.0 ve üzeri Versiyon: 1.0.0 Fiyat: 3,59
Son sözümüz: Bu uygualama geliştiricinin geliştirdiği uygulamalar tüm dünyada okullarda kullanılıyor. Bu uygulama da hem evde hem okulda rahatlıkla kullanabilecek eğitici ve güvenli bir uygulama.

 

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This