Picture Book Ücretsiz

Picture Book

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
Bu uygulama piyasadaki en basit ve en ucuz (aslında ücretsiz 🙂 ) kitap hazırlama uygulaması. O yüzden buna yer vermemek olmazdı. Bu uygulamada hazırlayacağınız kitaba kendi fotolarınızı koyabiliyor, kısıtlı da olsa hazır resim paketinden resim ekleyebiliyorsunuz. Hikayenizi tek bir fontla yazabiliyorsunuz. Dolayısıyla font, renk falan değiştiremiyorsunuz.  Kullanması son derece basit. Resimleri sürükleyerek ekliyorsunuz. Resimlerin üzerine iki kez tıklayınca çıkan menüyü kullanarak kopyalama, silme, öne/arkaya getirme gibi işlemleri yapabiliyorsunuz. Bu ücretsiz uygulamada sadece temel verilenleri kullanarak bile çok güzel kitaplar hazırlamak mümkün. Ayrıca hazır resimlerden eklediğinizde minik etkileşimlerle de karşılaşıyorsunuz. Eklediğiniz nesneler okuma modunda dokunduğunuz zaman sallanıyorlar. Ayrıca isterseniz kapak ya da konulara göre farklı resimleri satın alabilirsiniz. Neyseki buna erişim kısıtlanmış. Hikayenizi yazdıktan sonra hikayenizi pdf olarak e-mail atabilir, ya da facebook da paylaşabilirsiniz. Ayrıca isterseniz e-maille istediğiniz kişileri davet ederek kitabı doğrudan uygulamayada yollayabilirsiniz. Bu uygulamada örnek olarak 4 hazır kitap geliyor. Cinderella, çiftlik, uzay, korsan gibi çizim setlerini ayrıca tek tek satın almak mümkün. Cindrella, Dinasours, Farm dosyalarına aldanmamak lazım içi boş geliyor. Sadece Everyday dosyasında kullanabileceğiniz resimler mevcut. 250 çizimli 12 resim setinden oluşan okul versiyonu 7.18 TL. (Picturebook: School Edition)

Yaş Aralığı: 4+yaş Platform: iPad, iPhone, iPod Versiyon: 1.5.1 Fiyat: Ücretsiz

picturebook
picturebook (9)
picturebook (14)
picturebook (10)
picturebook (11)
picturebook (15)
picturebook (12)
picturebook (13)
picturebook (8)
picturebook (3)
picturebook (6)
picturebook (4)
picturebook (5)

 Bizimkiler ne dedi: Damla (7) ve Deniz (7)’in  en çok kullandıkları uygulamalardan biri. Normalde yaptıkları kitapları da dijital hale getirmek için kullanıyoruz. Diğer kitap hazırlama uygulamaları gibi çok potansiyeli olan ve tarif kitabı hazırlamaktan, foto albüm yapmaya kadar çok değişik kullanımı çok amaçlı kullanılabilecek bir uygulama. En güzel tarafı da Ücretsiz olması.

[/box]

Son sözümüz: Kesinlikle tavsiye ediyoruz.  

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This