SOS Dinos in Distress 8,99TL

SOS Dinos in Distress

Onlineanne
  • Kaliteli
  • Eğlenceli
  • Eğitici
Bugün 6 yaş üstü çocuklarınız için sevimli bir elektronik kitap uygulamasını inceledik. Kitap, bir zamanlar dünyanın her yerinde yaşayan dinozorların esrarengiz bir şekilde yok olmalarını incelemeye alan küçük dedektif Thaddeus Getsit-Wright’ın maceralarını konu alıyor. Kendine son derece güvenen, zeki mi zeki, her konuda bilgisi ve yeteneği olan bu dahi dedektif, dinozorların gizemli bir şekilde ortadan yok olma nedenlerini, yakaladığı ipuçlarından yola çıkarak çözmeye çalışıyor. Hikayenin sonunda ‘dinozorların neden kaybolduğunu bulmakta başarılı oluyor mu’nun cevabını şimdi vermeyelim ancak bir sürprizle karşılaşarak yeni araştırmalara girmek zorunda kaldığını söyleyelim. Uygulama açısından baktığımızda grafiklerin, müziklerin kalitesi çok iyi. İnteraktivite ise aslında tam olması gerektiği kadar, ne eksik ne fazla. Tek yönlü bir interaktivite de değil kullanılan. Bazen bir yokuştan bisikletini sürmesine yardımcı olurken bazen Rubik’in zeka kübünü çözmek durumunda kalıyorsunuz. Yani bazen sadece el-göz koordinasyonu gerekiyor, bazen ise tableti sallamak. Ama bunların hiçbiri sizi hikayenin ana akışından koparmıyor. Şu an sadece ingilizce ve fransızca olarak sunulan bu uygulamanın bizce tek eksiği, okumayı öğrenen çocuklar için ‘Kendim Okurum’ bölümünde kelime işaretleme özelliğinin olmaması.
Yaş Aralığı: 6+yaş Platform: iOS 5.1.1 ve Android Versiyon: 1.0.1 Fiyat: 8,99 TL

dinos3
dinos1
dinos5
dinos6
dinos4
dinos2
dinos7

Bizimkiler ne dedi: Kuzey(5) dinozorlara ilgi duyan bir çocuk olarak bu kitapla oldukça uzun zaman ilgilendi. Kitabın ingilizcesinin onun için biraz daha ileri olmasına rağmen hiç sıkılmadan defalarca okudu.

[/box]

Son sözümüz: 6 yaş üstü çocuklar için ingilizce veya fransızca kitap uygulaması arayanlara tavsiye edebileceğimiz oldukça özgün ve kaliteli bir e-kitap.

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This