Gorilla Band 5,49 TL

Gorilla Band

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
Çocukları müzik aletleri ile tanıştıracak güzel bir interaktif kitap uygulaması. Ancak sadece kitap değil beraberinde müzik aletlerini tanımaya yönelik iki oyun ve de sözlerini takip edip öğrenebileceğiniz iki güzel şarkı da geliyor. Hikayesine belki öyle çok heyecanlı, çok özel  demek mümkün değil. Ancak farklı müzik aletleri çalabilen gorillerin bir müzik grubu oluşturmaları ve bunun için alıştırma yapmalarına okuyucuya da dahil etmeleri nedeni ile çocukların gayet ilgisini çeken bir kitaba dönüşüyor. Etkileşim, 3 boyutlu animasyonlar, müzikler gayet güzel.  Piyano, saksafon, bateri, kemandan başlayarak pek çok müzik aleti ile tanışmak mümkün. Kendim Okurum/Bana Oku, otomatik seslendirmede kelimelerin işaretlenmesi, istediğin sayfaya gidebilme, ebeveyn bölümüne kontrollü erişim gibi özellikleri bulunuyor. Bir değişiklik özellik de “etkileşimi geciktirme” seçeneği. Bu uygulamanın içinden de Ücretsiz indirilebilen bir başka etkileşimli kitap ise Lazy Larry.

Yaş Aralığı: 4+yaş Platform: iPad, iPhone, iPod Versiyon: 1.3 Fiyat: 5,49 TL

gorilla14
gorilla15
gorilla (2)
gorilla (3)
gorilla (4)
gorilla (11)
gorilla (7)
gorilla (8)
gorilla (9)
gorilla (6)
gorilla (5)
gorilla (10)
gorilla (12)
gorilla (13)
gorilla (14)

Bizimkiler ne dedi: Damla (7), Deniz (7) ve Emre’nin (3) beraberce okumayı çok sevdikleri uygulamalardan biri. Müzik aletlerinin seslerinden hangisi olduğunu tanıma oyununu, ve de şarkıları söylemeyi çok seviyorlar. Özellikle de Sleepy Song favorileri. Hikayenin çok heyecanlı bir tarafı olmasa da etkileşimleri çok güzel olduğu için birer birer gorillerin müzik grubuna katılım müzik aletleri ile alıştırma yapmalarını ilgiyle izliyorlar.

[/box]

 Son sözümüz: Tavsiye ediyoruz.  

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This