1-2-3 Kids Music 3,59 TL

1-2-3 Kids Music

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
“Çocuğum her türlü müzik aleti ile tanışsa ne iyi olur” diyenlerin bu uygulamayı çok seveceklerinden eminiz. Bu uygulamada ilk etapta aklınıza gelen her müzik aleti bulunuyor. Uygulama 7 kategori müzik aletinden oluşuyor: Ksilifon, piyano, bateri, nefesli çalgılar, telli çalgılar, ziller ve ritm çalgıları. Ksilifon, piyano ve bateri bölümlerine doğrudan kendi müziğinizi yapabiliyorsunuz. diğer kategorilerin her birinde 5 ya da 6 tane örnek müzil aletini görüyor ve dokunduğunuzda sesini duyabiliyorsunuz. Ayrıca saksafon, keman, arp, zil gibi aletleri de ayrıca kendiniz çalabiliyorsunuz. Bir güzel özellik de aynı anda birden fazla aklete dokunduğunuzda herbirinden ses çıkması.

Çok potansiyeli olan bir uygulama ancak potansiyelini daha tam olarak gerçekleştirmiş diyemeyiz. Keşke her müzik aletinin ne olduğunu duyabilsek ya da yazılı olarak görebilsek; farklı kategorilerden müzik aletlerini birleştirerek orkestra yapabilsek, yaptığımız müziği kaydedebilsek, müzik aletlerinin sesini ya da kendisini tanımaya yönelik oyunlar olsa diye içimizden geçti. Bu arada bir küçük not: Bu uygulamanın sadece ksilifon ve davula ulaşabildiğiniz Ücretsiz versiyonu da mevcut ancak reklamlı, çocuğunuzun oraya basacağı kesin; pek tavsiye etmiyoruz.

Yaş Aralığı: 2-5 yaş Platform: iPad, iPhone, iPod, Android Versiyon: 2,5 Fiyat: 3,49 TL

[su_slider source=”media: 14566,14567,14569,14568,14575,14565,14574,14573,14572,14571,14570″ width=”600″ height=”400″ responsive=”no” title=”no” pages=”no]

 Son sözümüz: Müzik aletlerinin hepsine tek bir yerden ulaşmak isteyenlere öneriyoruz.

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.
+Pin It on Pinterest

Share This