The Witch With No Name-HD 6,99TL

The Witch With No Name-HD

Onlineanne
  • Eğlenceli
  • Kaliteli
  • Eğitici
Geçenlerde indirime girdiğinde duyurduğumuz bu interaktif kitap uygulamasını sizlere daha yakından tanıtmadan geçemezdik. İsmini kaybetmiş bir cadının, çocukların da yardımıyla ismini bulmak üzere çıktığı sevimli yolculukta başından geçenler anlatılıyor. Bir erkek çocuk annesi olarak cadılı kitaplar çok ilgimizi çekmiyordu, ancak bu uygulamaya karşı koymak biraz zor. 20 sayfadan oluşan kitabın dili ingilizce ve fransızca. Yabancı dilini pekiştirmek isteyenler için birebir. “Bana Oku” ve “Kendim Okurum” özellikleri mevcut. Uygulamanın içinde hikayenin akışına uyumlu 9 adet farklı küçük oyun bulunuyor ve bunların da 3 farklı zorluk seviyesi var. Yapboz, zamanlama, arama, eşleştirme gibi oyunları hikayenin içinde farkında olmadan oynuyorsunuz. Ayrıca tablet veya telefonunuzu gerçekten tüm yönleriyle (mikrofon, kamera, pusula gibi) kullanmak mümkün. Çocuklarınız, kitabın içinde yer alan AAC altyapısında hazırlanmış cadının kristal küresiyle oldukça eğlenceli zaman geçirecekler. En sonunda ise tüm engelleri aştıysanız bir de Sürpriz bir efektle daha karşılaşıyorsunuz. Tüm bu özellikleri sayesinde bizim ufaklığın en favori kitapları arasına girdi bile.
Yaş Aralığı: 5+yaş Platform: iOS 4.3 + , Android Versiyon: 2.16.2 Fiyat: 6,99 TL

witch1
witch4
witch8
witch7
witch6
witch5
witch2
 Bizimkiler ne dedi: Kuzey(5) in en çok hoşuna giden iki bölüm oldu. Biri harita üzerinde ve pusulayla yön bulmaya çalışmak, diğeri ise tüm etapları tamamladıktan sonra hikayenin sonunda sevimli cadıya ismini vermek.
Son sözümüz: Çocuklarınızın ilgiyle okuyacağı ve pek de çabuk sıkılmayacakları oldukça başarılı bir interaktif kitap uygulaması.

 

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This