Little Helper of the House Kitchen Ücretsiz

Little Helper of the House Kitchen

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli

Çok şeker bir uygulamamız var! Bu uygulama ile mutfakta anne ve babaya yardımcı olan Beni ve Jeni’ye asıl çocuğunuz yardım edecek. Dolabı yerleştirme, bulaşık yıkama oyunlarının ücretsiz olduğu bu uygulamada genel olarak mutfak işlerini yapıyorsunuz. Buzdolabında, raflarda, çekmecelerde, bulaşık makinasında silüetleri görünen yiyecek malzemelerini doğru yere yerleştirebilirseniz yıldız kazanıyorsunuz. Yanlış yere koyarsanız ya yiyecekler düşüyor, ya tabaklar çanaklar eski yerine dönüyor. Ne yapacağınızı anlatmak için üpuçları bulunuyor. Bulaşık yıkamada da kirli tabakları önce sabunlama sonra da durulama işiniz var. Ya da bozuk musluğu tamir edebilirsiniz. Bozuk boru parçalarını çıkarıp çöpe attıktan sonra yenisini doğru yere yerleştirmek lazım. Masayı hazırlama işinde de doğru renkteki tabak, kaşığı doğru renklerle eşleştirmezseniz masayı düzgün hazırlamış olmuyorsunuz. Tabii bir de kek yapma kısmı var… Gerçekten çok güzel düşünülmüş, güzel grafikli, anlaması kolay ve eğlenceli bir oyun. Evin diğer bölümlerini de dört gözle bekliyor olacağız.

Oyunda Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 dil seçeneği bulunuyor. Ayarlar bölümünde ebeveyn kontrolü bulunuyor. Ancak ses ve müzik ayarı yok. Seslendirme olsa uygulama daha iyi olabilirdi diye düşünüyoruz.  Uygulama içi satın alımla tüm oyunu 3.59 TL’ye almak mümkün. Keşke satın alma opsiyonunda da ebeveyn kontrolü olsaymış. Keşke dediğimize bakmayın bu haliyle de kesinlikle seveceğinizden eminiz.

Yaş Aralığı: 2-6 yaş Platform: iPad, iPhone, iPod Versiyon: 1.0 Fiyat: Ücretsiz

 

lithelper (14)
lithelper (6)
lithelper (10)
lithelper (15)
lithelper (3)
lithelper (16)
lithelper (11)
lithelper (12)
lithelper (2)
lithelper (4)
lithelper (17)
lithelper (9)
lithelper (8)
lithelper (5)
lithelper (7)
lithelper (13)
lithelper


Son sözümüz: Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Bu uygulama için daha önce yaptığımız gibi detaylı inceleme isterseniz lütfen bize ulaşın.
Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.
+Pin It on Pinterest

Share This