Flippi Game Box vol.1 4,49TL

Flippi Game Box vol.1

Onlineanne
  • Kaliteli
  • Eğlenceli
  • Eğitici
Çocuğunuza tablet, telefon kullandırmaya başlamayı düşünüyorsanız, içinizi rahat ettirecek uygulama türlerinden bir tanesiyle karşınızdayız. Günümüzde artık herşeyin dijital hale gelmesi normal bir durumken, küçük çocuklara yönelik aktivite kitaplarının da uygulaması olmazsa olmazdı herhalde. Flippi Game Box vol.1 küçük yaştaki çocuklarınıza göre hazırlanmış dijital bir aktivite kitapçığı. Boyama sayfaları, yapbozlar, hayvan sesleri, şekilleri eşleme, kayan yapbozlar ve hafıza oyunu bölümlerini kapsıyor ve çok geniş bir kütüphaneye sahip. Uygulamanın kullanılışı çok kolay ve net, herhangi bir yönlendirmeye ihtiyaç duymaksızın oynanabilir, çok küçük yaştakiler bile kaybolmadan menüler arasında dolaşabilir. Yine de Türkçe de dahil olmak üzere 15’in üzerinde dil desteği olduğunu söyleyelim. Grafikler, renkler yine hedef kitlesinin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmış. İçinde reklam ve uygulama içi satın alma opsiyonlarının olmaması özelliği de yine hedef kitlesine yönelik iyi bir uygulama kategorisine sokuyor bu uygulamayı. İnteraktiviteyi dozunda sağlayan çocukları yormayacak bir uygulama.

Yaş Aralığı: 2-4 yaş

Platform: iOS5.1 +

Versiyon: 1.4

Fiyat: 4,49TL

flip1
flip2
flip3
flip4
flip5
flip6
flip7
flip8

Bu uygulamaya ait bir adet hediye kodumuz var. WFHPKN6PFMWK kodu cihazınızın AppStore uygulamasından manuel olarak girerek kullanabilirsiniz. Promokod kullanma hakkında daha çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Son sözümüz: Küçük yaştaki çocuğunuzu uzun süre meşgul etmeniz gerekiyor ve birden çok malzeme taşımak istemiyorsanız, bu uygulama ile birkaç aktivite kitapçığını tabletinize yüklemiş olacağınız bir uygulama ve bu fiyatı ile de oldukça uygun.

 Pin It on Pinterest

Share This