Duckie Deck Trash Toys 6,49TL

Duckie Deck Trash Toys

Onlineanne
  • Kaliteli
  • Eğlenceli
  • Eğitici
Çocuklarınıza çevre bilincini ve geri dönüşüm, yeniden kullanım konusunu öğretirken yaratıcılıklarını da destekleyen bir uygulama kullanmak ister misiniz? Duckie Deck uygulamalarından biri olan Trash Toys işte tam bu amaçla geliştirilmiş. Her gün kullandığımız çocukların da aşina olduğu plastik bardak, eski CD, süt şişesi vb kullanılmış objelerle neler yapabileceklerine dair güzel fikirler edinebilecekleri ve hayal güçlerini geliştirecek bir uygulama. Sprey boyalarla renklendirme, çeşitli atık malzemelerden oluşturulmuş menülerden göz, burun, ağız, kol-bacak, saç vb organları seçip yepyeni bir karakter yaratabiliyorlar. Gerçek hayatta “çöp” diyerek anında attığımız malzemelerle neler yapabileceklerine inanamayacaksınız. Biz ki özellikle Almanya’da çöp konusunda ihtisas yapmış bir aile olarak, evdeki böcük için (nam-ı diğer 5 yaşındaki Kuzey) zaten bir “sanatsal çalışmalar için çöp sepeti” ne sahiptik. Bu uygulama da, bize hem yapabileceklerimize ilişkin daha çok fikir vermiş oldu, hem de gerçek malzemeye ulaşamadığı ilham gelen zamanları için nefis bir destek. Çocuğunuzun yarattığı yeni sanat eserinin fotoğrafını çekmek ve saklamak da mümkün. Yaratıcılığı geliştiren bu uygulama için yabancı dil bilmenize gerek duymayacaksınız, segisel olarak rahatça oynanabilir. İyi bir altyapıya sahip kaliteli grafiklerin olduğu bu uygulamayla ilgili tek “keşke” miz, objelerin ölçeklendirilebilmesi oldu.

Yaş Aralığı: 3-6 yaş

Platform: iOS5.0

Versiyon: 1.0.1

Fiyat: 4,29 TL

trashtoys3
trashtoys1
trashtoys2
trashtoys
photo 1-16
photo 2-17

Bu uygulamaya ait bir adet hediye kodumuz var: http://redeem-now.com/dac3d1d6163d Tablet/telefonunuzdan bu linke tıklayarak kodu otomatik olarak indirebilirsiniz.


iPhone için:

Son sözümüz: Sizin de çocuklarınız oyuncaklardan daha çok evdeki mevcut kullanılmış eşyalar ya da diğer bir deyişle çöplerle daha çok ilgileniyorlarsa bu uygulamaya bayılacaklar. Geri dönüşüm ve çevre bilincini yaratıcı bir şekilde destekleyen bir uygulama. Tavsiye ediyoruz.Pin It on Pinterest

Share This