İlk Türkçe AAC Uygulaması “Konuşuyorum” Hediye! 49,99 TL

İlk Türkçe AAC Uygulaması “Konuşuyorum” Hediye!

Bu uygulama konuşamayan ya da dil becerilerinde güçlük çeken çocuklara yardımcı olmak amacı ile bir çocuk psikoloğu olan Ayça Uzel tarafından Türkçe olarak tasarlanmış bir arttırılmış iletişim (AAC) uygulaması. Ancak zengin Türkçe kelime kütüphanesi ile iletişim zorluğu çeken herkesin kullanabileceği bir uygulama. iTunes Store f,yatı 49,99 TL olan bu uygulamayı 3 kişiye hediye ediyoruz. Umarız gerçekten ihtiyacı olanlara yardımcı olur…

Konuşuyorum 49,99 TL

Aşağıdaki listeden istediğiniz promokodu kullanabilirsiniz. Ancak başka kullanıcıların sizin kullandığınız promokodu deneyerek vakit kaybetmesini engellemek için promokodu kullandıktan sonra lütfen hangisini kullandığınızı belirten bir yorum bırakın. Daha önce promokod kullanmadıysanız Promo kod nedir, nasıl kullanılır? linkine gidebilirsiniz.

Sözkonusu uygulama hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak bırakır, bu uygulamayı puanlarsanız çok seviniriz. Tabii bizi Facebook’tan beğenirseniz daha da çok seviniriz 🙂 Uygulama hakkında bilgi almak için resmin altındaki linke tıklayabilirsiniz.

Promokodlar

1. M46EPMM366PL
2.Y34TK3FXH47J
3.K43T7W4L93FW

Kodları kaçırdıysanız ve Lite versiyonuna göz atmak isterseniz aşağıdaki linklere tıklayarak direkt App Store’a ulaşabilirsiniz.
iPhone için Konuşuyorum Lite

iPad için Konuşuyorum Lite

 

 2 Yorum

  1. 1. Kullandık çok teşekkür ederiz tamda niki talk ı kullanmaya başlamışkrn ilaç gibi geldi teşekkürler

    • çok sevindik

Pin It on Pinterest

Share This