Kids ABC 3D 6,49 TL

Kids ABC 3D

Onlineanne
  • Eğitici
  • Kaliteli
  • Eğlenceli

Türk geliştiricilerden gelen uygulamalar göğsümüzü kabartıyor. Bugün Tübitak desteği ile çalışmalarını sürdüren ve çocuklar için eğitici oyun ve kitap uygulamaları geliştiren MagicLab’in uygulaması ile karşınızdayız. Kids ABC 3D çocuklara ingilizceyi öğretmeyi amaçlayan bir uygulama. 5 bölümden oluşan uygulamanın menüsü küçük yaştakiler tarafından dahi rahatlıkla kullanılabilir. Hareket eden eşyaları gözden kaçırmak mümkün değil. Kart eşleme, alfabeyi ilişkili nesne ismiyle öğretme, yap-boz, boyama ve harf dizme gibi oyunları barındırıyor. Uygulamanın interaktivitesi yine küçük yaştaki çocuklara uygun ve yormayacak nitelikte. Seslendirme de oldukça başarılı.

Geliştiricinin diğer uygulamalarına ulaşmak için ebeveyn güvenliği de bulunuyor. Almadan önce denemek isterseniz diye Lite versiyonu da mevcut. Piyasadaki ingilizce öğretmeyi amaçlayan diğer uygulamalar içerisinde bir Türk firmasının uygulamasının benzer kaliteyi yakalamış olması mutluluk verici.


Yaş Aralığı: 2-6 yaş

Platform:  iOS 4.0+ , Android

Versiyon: 1.1

Fiyat: 6,49 TL


abc3
abc4
abc6
abc1
abc5
abc2

 Son sözümüz: İngilizce eğitici oyun uygulaması arayanlara öneriyoruz.

 

Bu uygulama serisinde sayılar ve renkler de bulunuyor. Bu listede  “Görünüm” düğmesine basarak uygulamaların hem Ücretli hem de Ücretsiz Lite versiyonlarına ulaşabilirsiniz.

 

 Pin It on Pinterest

Share This