Kids Toy Car Game Simulator 4.29 TL

Kids Toy Car Game Simulator

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli

Arabaları kurcalamaya, nasıl gittiklerini anlamaya, kornasına basmaya, sinyallerini, düğmelerini  açıp kapamaya meraklı olmayan küçük çocuk var mıdır? Bu uygulamada çocuğunuzu bir arabanın içine koyabilir, istediğiniz düğmenin ne işe yaradığına baktırabilir, frene, gaza bastırabilir, aklınıza gelen her araba parçasını gönül rahatlığıyla küçük çocuğunuza kurcalattırabilirsiniz. Hatta isterseniz motor kapağını açıp benzin, yağ, silecek suyu falan bile koymasını sağlayabilirsiniz.  Motor kısmında yağ bitti mi diye kontrol bile edebilirsiniz.

Oynaması son derece kolay olan bu uygulamada hiç seslendirme yok. Çocukların herşeyin nasıl çalıştığını kolayca deneyerek bulmaları hedeflenmiş. Kontağa basınca araç çalışıyor, gaza basınca gidiyor, frene basınca da duruyor. Yol boyunca frene basmayı gerektirecek trafik ışıkları, demir yolu devreye giriyor, sileceği çalıştırmak için hava koşulları değişiyor vs. Radyo, camlar, torpido gibi detaylar da düşünülmüş. Ses kontorlü ve ebeveyn bölümlerine kontrollü erişim özellikleri de var.  Araba çalışıyorken açarsanız motor kapağını motoru da çalışırken görebilirsiniz. Keşke motor kısmının nasıl çalıştığı da görünseymiş. Motor bozulsaymış, benzin bitseymiş gibi detaylar da olsa diye düşündük. Ancak şu haliyle de çocukların seveceğine eminiz.

Bu uygulama bir kişiye hediye. Promo kod: YWPRMFYML9YM(Eğer otomatik indirme devreye girmezse manuel olarak promokodu kullanmak isterseniz veya daha önce promokod kullanmadıysanız Promo kod nedir, nasıl kullanılır? linkine gidebilirsiniz.)

Yaş Aralığı: 2-6 yaş

Platform:  iPad, iPhone, iPod touch, Android

Versiyon: 1.4

Fiyat: 4,29 TL

carsimulator (4)
carsimulator (8)
carsimulator (6)
carsimulator (3)
carsimulator (5)
carsimulator (7)
carsimulator
carsimulator (2)

 Bizimkiler ne dedi: Emre (4) bu oyuna bayılırdı. Ancak kendisi geçenlerde iPad kullanma kurallarına uymadığından şu anda iPad kullanamıyor 🙁 

 Son sözümüz: Araba seven çocuklara öneriyoruz.

 Galante Games‘in diğer uygulamalarına “Görünüm” düğmesine basarak ulaşabilirsiniz.

 Pin It on Pinterest

Share This