Bitsboard Ücretsiz

Bitsboard

Onlineanne
  • Eğitici
  • Eğlenceli
  • Kaliteli

Ne zamandır tanıtmak istediğimiz bu uygulama gerçekten süper! İçinde İngilizce hazır resim ve kelime kartlarıyla hazırlanmış 10 dan fazla oyun var: resimli/yazılı kartlar, yapboz, hafıza, resimdekini incele, resimdekini bul, quiz, kelime/resim eşleştir, nesnenin ismindeki harfleri bul, heceleme, tombala, okuma alıştırmaları, kelime avı, resim avı, harflerin üzerinden gitme, sınıflandırma etc. Aslında bu oyunlar farklı çalışma modları olarak da düşünülebilir. Fakat uygulamayı bizce süper yapan kendi kartlarınızı hazırlayıp, seslendirebilmeniz ve bu oyunların hepsini kendi kartlarınızla da oynanabilir hale getirebilmeniz. Uygulamayı Ücretsiz olarak indirdiğinizde örnek olarak İngilizce duygular, ilk kelimelerim gibi resimli ve seslendirilmiş kartlara ulaşıyorsunuz. İsterseniz geniş kategori listesinden ingilizce hazır kartları satın alabilirsiniz. E-mailinizle üy eolduğunuzda bayağı geniş bir kart koleksiyonunu indirebiliyorsunuz. Özellikle İngilizce kelime dağarcığı arttırmak için kullanılabilecek geniş bir kart koleksiyonu bulunuyor. Ayrıca matematik kartları da mevcut.

Çocuğunuz için özel konularda çalışma yapmak isterseniz, istediğiniz gibi kart hazırlayıp seslendirebilirsiniz. Ondan sonra oyunlar otomatik olarak hazır. Özel eğitimde, sınıfta, dil öğretiminde istediğiniz dilde (Türkçe olarak da) rahatlıkla kullanılabilecek bir uygulama.   İsterseniz hazırladığınız kartları paylaşabilirsiniz. Ayrıca evde küçük çocuklarınız için eğitici kartlar kullanıyorsanız onların resimlerini çekerek kolaylıkla bu uygulamaya koyabilir ve farklı farklı oyunlara sahip olabilirsiniz. Öğretmenlere, evde çocuğuna eğitici malzeme hazırlamaya meraklılara kesinlikle tavsiye ediyoruz. İlk başt agörünüze karışık görünebilir, başlamak için İngilizce rehber burada: http://www.bitsboard.com/getting-started.

Yaş Aralığı: 2+ yaş

Platform:  iPad, iPhone, iPod touch

Versiyon: 18.0

Fiyat: Ücretsiz

bitsboard (2)
bitsboard (7)
bitsboard (8)
bitsboard (10)
bitsboard (12)
bitsboard (11)
bitsboard (9)
bitsboard (4)
bitsboard (3)
bitsboard (5)
bitsboard (6)
 Bizimkiler ne dedi: Biz bu uygulamayı Türkçe derslerinde kullandık. Hatta hazırladığımız Türkçe şarkıları: Do bir külah dondurma kitapçığının resimlerini ekleyerek 13 tane oyun da elde ettik. 

 Son sözümüz: Kesinlikle tavsiye ediyoruz.  

 GrasshopperApps‘in diğer uygulamalarına “Görünüm” düğmesine basarak ulaşabilirsiniz.

 Pin It on Pinterest

Share This