Türkçe Artırılmış İletişim (AAC) uygulaması hediye

Türkçe Artırılmış İletişim (AAC) uygulaması hediye

Uygulamayı bir özel eğitim öğretmenimize ulaştırdık. Bize başvuranları listeliyoruz ve elimize başka promo kod geçtiğinde isteyenlere göndermeye çalışacağız. Teşekkürler.

Elimizde hiç konuşamayan veya konuşma zorluğu çekenler için geliştirilen profesyonel bir TÜRKÇE AAC (Artırılmış Alternatif İletişim) uygulaması  bulunuyor. (iPad, iPone, İpod touch) Bu uygulamanın fiyatı 209. 99 TL, incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Özel eğitim konusunda çalışanlar, özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımızın aileleri ya da bu ailelerin tanıdıkları: lütfen bize ulaşın. Elimizde şu anda sadece 1 promokod var, isteyen olmazsa Cuma günü promo kodu buraya koyacağız.

Özel eğitim konusunda çalışanlar, özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımızın ailelerinin dikkatine:

Hepinizin bildiği gibi özel eğitim uygulamaları genel olarak pahallı uygulamalar. Bizlere uygulama geliştiriciler tarafından incelememiz için gönderilen özel eğitim uygulamalarına burada yer veriyor ve elimizde kalan promokodları da hediye ediyoruz. Ancak bizim sadece inceleme amaçlı kullandığımız uygulamalar sonradan işimize yaramıyor. Eğer bu promo kodlardan haberdar olmak isterseniz lütfen bize mail atın. Biz size promo kod yollarız, siz bize görüşlerinizi inceleme halinde ulaştırırsınız ve sonrasında da uygulamayı kullanmaya devam edersiniz. Böylece bu uygulamalar boşa gitmemiş olur. 

ACC Uygulamaları1 Yorum

  1. Merhaba
    Ben özel eğitim öğretmeliyim. Bu program çok
    İşime yarayacak. Promokodu nasıl alabilirim tesekkürler

Pin It on Pinterest

Share This