Dünyalı Dergi tablette!

Dünyalı Dergi tablette!

Gerçekten bayıldığımız bir dergi var: Dünyalı. Bu dergiye çocuklarımız kadar biz de bayılıyoruz çünkü her zaman “aaa bak burada ne varmış” diyeceğimiz ilginç konuları içeren, gerçekten çok önemli olduğunu düşündüğümüz çevre, kent, demokrasi, doğa, güvenlik gibi problem alanlarını da çocuklara  çarpıcı ve eğlenceli bir biçimde  aktarmayı başaran bir dergi. Anlatarak değil merak uyandırarak, düşündürerek ve eğlendirerek anlatacaklarını aktaran bir dergi.  Derginin internet sayfası da dopdolu, ebeveynlerin, eğitimcilerin yararlanabileceği öneriler bulunuyor.

Bizler yurtdışında olduğumuz için ancak yaz aylarında bu dergiye ulaşabiliyoruz diye üzülürken beklediğimiz haber geldi. Artık Dünyalı’ya tabletten de ulaşılabiliyor.  Bu “iOS ve Android tabanlı tüm cihazlardan Dünyalı’ya ulaşabilir, Dünyalı’yı istediğimiz yerde ve zamanda online olarak okuyabiliriz” demek.  İlkokul çocuklarını hedeflemesine rağmen dergiye bizim 4-5 yaşlar da çok ilgi gösteriyor. Tabletten okumak elde tutmaya benzemese de biz bu işe çok sevindik. Evin minik bıdığı için hemen Şapşal Kuş Piyu sayfasının çıktısını aldık, kesip biçtik bile 🙂

Magter uygulamasını açıp Arama kısmından Dünyalı diye aramanız yeterli. Resimlerden bakabilirsiniz 😉

dunyali (8)
dunyali (9)
d2
dunyali
dunyali (3)
dunyali (2)
dunyali (6)

Magzter da neymiş diyenlere: Bu uygulamaya kullanarak başka dergi ve kitaplara da ulaşabilirsiniz. Görünüm tuşuna basmanız yeterli.

 

  • Magzter’ı iTunes‘dan indirmek için TIKLAYIN.
  • Magzter’ı Google Play Store‘dan indirmek için TIKLAYIN.


Pin It on Pinterest

Share This