Gizlilik Politikası

Onlineanne sitesine hoşgeldiniz! Onlineanne, iPad, iPhone, iPodTouch ve Android tabanlı çocuk uygulamaları ve websitelerini inceleme/değerlendirme/tanıtma sitesi ve bu ürünlerin kullanımına yönelik görüşleri paylaşma platformudur.

www.onlineanne.com adresini ziyaret eden siz kullanıcılarımızın bilgi güvenliği Onlineanne için büyük önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ve gizlilik politikamız ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır. Kişisel bilgilerinizi web sitemize sunmadan önce, gizlilik politikalarımızı öğrenmek için bu politikayı dikkatlice okumanızı rica ediyoruz. www.onlineanne.com web sitesini ziyaret etmekle, aşağıda açıklanmış olan uygulamaları kabul etmiş olacaksınız.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgilerinize ulaşmamız sadece sizin bilginiz kapsamında gerşekleşebilir. Adınız ve soyadınız, e-posta adresiniz gibi kişisel bilgileriniz web sitemize üye olarak girmeyi tercih ettiğinizde kaydedilir. Bize bilgi vermemeyi de tercih edebilirsiniz fakat genel olarak, kayıtlı bir üye olmanın getirdiği faydalardan yararlanabilmeniz için, kendinizle ilgili bazı bilgileri sağlamanız gerekmektedir. Örneğin, yalnızca kayıtlı ve bilgileri tam olan üyeler anketlere, yarışmalara veya çekilişlere katılma hakkına sahip bulunmaktadır. Ayrıca, bize soru sorabilmeniz için de sizinle ilgili bazı bilgilere ihtiyaç duymaktayız.

www.onlineanne.com sizlerden toplamış olduğu bu bilgileri herhangi bir üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşmamayı taahhüt etmektedir. Yalnızca idari ve yargı makamlarının talep etmeleri halinde veya yasal ya da idari bir prosedüre/işleme cevaben haklarımızı korumak/kullanmak/savunma yapmak için kişisel bilgilerinizi kullanma hakkımızı saklı tutmaktayız.

Onlineanne’ye üye olarak bir profil oluşturmayı seçmeniz durumunda, profilinizde yer alan isminiz ve profil fotoğrafınız Onlineanne’ye üye diğer kişiler ve ziyaretçiler tarafından görüntülenebilecektir. Onlineanne, yukarıda belirtilen haller dışında başta elektronik posta adresiniz olmak üzere diğer kişisel bilgilerinizi site üyeleri ve üçüncü kişiler ile paylaşmayacak veya umuma açık bir şekilde teşhir etmeyecektir.

Bütün Onlineanne üyeleri, kişisel bilgilerini değiştirme, hesaplarını kapatma ve silme seçeneğine sahip bulunmaktadır. Belirtmek isteriz ki, Onlineanne hesabınızı silmeniz halinde daha önce yapmış olduğunuz yorumlar ve yazılarınız silinmeyecektir.

Pin It on Pinterest

Share This