Kullanım Koşulları

 

Onlineanne sitesine hoşgeldiniz! Onlineanne, iPad, iPhone, iPodTouch ve Android tabanlı çocuk uygulamaları ve websitelerini inceleme/değerlendirme/tanıtma sitesi ve bu ürünlerin kullanımına yönelik görüşleri paylaşma platformudur.

Lütfen unutmayınız ki, onlineanne.com’un inceledidiği uygulama sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Mümkün olduğunca çok uygulamayı sizler için incelemeye çalışıyoruz, ancak doğal olarak tüm uygulamaları incelemek maalesef mümkün olamamaktadır. Bazı uygulamaları satın aldığımız gibi, bazıları da uygulama geliştirici firmalar tarafından incelenmek üzere bizlere gönderilmektedir. Sonuçta bir uygulamayı ne şekilde alıp incelersek inceleyelim; uygulamalar, çocuklara uygun olması amacıyla geliştirdiğimiz Değerlendirme Kriterlerinden geçmekte ve bizlerin veya kendi çocuklarımızın şahsi değerlendirmesine tabi olmaktadır. Hiç bir ürünü pazarlamak veya öne çıkarmak gibi bir amacımız bulunmamaktadır ve bu sitede yer alan yorum ve görüşler bizlerin ebeveyn olarak şahsi düşünceleridir.

YASAKLANAN AKTİVİTELER

Sitemizi ziyeret eden kullanıcılar, Site’de yer alan içerik ve bilgilerin (mesajlar, veriler, bilgiler metinler, müzikler, sesler, fotoğraflar, grafikler, videolar, haritalar, simgeler, yazılımlar, kodlar veya diğer materyaller de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ayrıca söz konusu içerik ve bilgileri sunmak için kullanılan altyapının Onlineanne adına tescilli olduğunu kabul etmektedir. Kullanıcı, Site’den veya Site aracılığıyla elde edilen bilgileri, yazılımları, ürünleri veya hizmetleri tadil etmemeyi, kopyalamamayı, dağıtımını yapmamayı, yeniden kullanmamayı, iletmemeyi, teşhir etmemeyi, icra etmemeyi, çoğaltmamayı, yayımlamamayı, lisanslamamayı, içerik türetmemeyi, transfer yapmamayı, içerik ya da yazılımdan türevsel çalışmalar üretmemeyi, bunları devretmemeyi, satmamayı, web sitesini veya içeriğini ticari yahut pazarlama maksatlı kullanmamayı,Onlineanne’nin önceden yazılı izni olmaksızın Onlineanne’nin logosunu, adını, unvanını, markasını herhangi bir şekilde kullanmamayı kabul, beyan ve taahhüt eder.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Onlineanne kişisel verilerin gizli tutulmasının kullanıcılar için önem arz ettiğinin bilincindedir. Site’yi kullanmanızı da düzenleyen güncel Gizlilik Politikamızı incelemek için buraya tıklayınız.

SORUMLULUK
Onlineanne, iPad,iPhone, iPodTouch ve Android tabanlı çocuk uygulamaları ve websitelerini inceleme/değerlendirme/tanıtma sitesi ve bu ürünlerin kullanımına yönelik görüşleri paylaşma platformudur. Bu sitedeki uygulamalar, üretici şirketlerinden para karşılığı yer verilen uygulamalar değildir.

SİTEDE VERİLEN TÜM UYGULAMA, BİLGİ, YORUM VE GÖRÜNTÜLER SADECE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. SİTEDE YER ALAN BİLGİLER VE TAVSİYELER HİÇBİR ZAMAN BİR UZMAN TAVSİYESİNİN YERİNİ ALMAZ. ONLINEANNE SADECE KULLANILAN ÜRÜN İLE İLGİLİ TECRÜBELERİ PAYLAŞMAKTADIR.

Pin It on Pinterest

Share This